BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Grigorijus Rasputinas - Rusijos paslaptingiausia asmenybė

Normal
0

false
false
false

MicrosoftInternetExplorer4

Grigorijus Jefimovičius Novych Rasputinas (Grigori Jefimovič Novych) (rus. Григо́рий Ефи́мович Распу́тин) - rusųmistikas, telepatas, ištvirkėlis, išgarsėjąs artimas santykiais su rusų paskutiniuoju imperatoriumi Nikolajumi II.Grigorijus Rasputinas

Grigorijus Jefimovičius Novych Rasputinas (Grigori Jefimovič Novych) (rus. Григо́рий Ефи́мович Распу́тин) gimė Pokrovskojės kaime, Tiumenės srityje (tuomet vadinosi Tobolsko gubernija), Sibire, netoli Uralo kalnų. Tikslios gimimo datos nėra, o įvairiuose šaltiniuose galima rasti 1865/6 ar 1869 m. sausio 10 dieną. Vaikystėje lankė mokyklą, tačiau buvo beveik beraštis.

18 m. būdamas įstojo į Verchoturo (Верхотурье) vienuolyną. Manome, kad tame vienuolyne įsitraukė flagelantų sektą, kuri teigė apie priartėjimą prie Dievo, kai pasiekiamas seksualinis nuovargis po aistrų kupinų naktų. (Ši sekta kaip vėliau paaiškės darė didelę įtaką Rasputino sukurtai filosofijai. Apie tai kiek vėliau.). Taip pat sektos nariai viens kitam atlikinėdavo įvarius plakimus. Išbuvęs vienuolyne metus, sugrįžo atgal į gimtąjį kaimelį, kelionėje aplankydamas šventąjį draugą Makarijų, kuris darė didelį įtaką Rasputinui. Makarijaus trobelė buvo visai greta, kaimynystėje.

1889 m. vedė Proskovja Fiodorovna, su kuria susilaukė trijų vaikų Dmitri, Varvara, ir Maria. Tiesa dar vienas vaikas buvo su kita moterimi. 1901 m. paliko namus ir išvyko bastytis po Europą. Kelionėse vaizdavo save šventu žmogumi ir visiems prisistatydavo nauju Rasputino (ištvirkėlis) vardu. Šis naujasis vardas tiksliai apibūdino jo gyvenimo būdą. Rasputinas sugalvojo savą filosofiją, kurioje teigiama, kad nuodėmę galima išpirkti su kita nuodėme. Kelionėje aplankė Graikiją, Jeruzalę ir kitas šalis. Maitinosi iš valstiečių suteiktos pagalbos, bei pranašavimų ir gydymų.

Pilna biografija: http://www.biografas.lt/biografija/146-grigorijus-rasputinas

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Grigorijus Rasputinas - Rusijos paslaptingiausia asmenybė”

  1.   Anonimas rašo:

    Gerbiamieji, paskutine Rusijos cariene buvo ALEKSANDRA FIODOROVNA, arba Alix of Hesse. Neklaidinkit zmoniu

  2.   Otis Kettler rašo:

    I simply want to tell you that I am all new to blogs and certainly enjoyed you’re web blog. Almost certainly I’m likely to bookmark your website . You amazingly have tremendous writings. Thanks a lot for revealing your website.

  3.   Sonny Disano rašo:

    I just want to mention I am all new to blogging and truly liked your web-site. Probably I’m likely to bookmark your blog . You really come with tremendous stories. Thanks for revealing your webpage.

Rašyk komentarą